Путеводитель на рынке рекрутинговых услуг
Сервисы
Справочники
Сотрудничество
Подписка на рассылку


РЕКРУТИНГ.NET.UA РЕКОМЕНДУЕТ

 

Пока свободное место для вашей рекламы

Условия размещения рекламы


КАЛЕНДАРЬ СОБЫТИЙ

Конференции, форумы и другие мероприятия для специалистов по персоналу

24.04.20 - 26.04.20. Киев. Ukrainian Business Analysis Conference 2020

Дата: 24 — 26 квітня 2020

Місце: Київ, вул. В. Гетьмана, 6, Mercure Congress Centre

Вартість: €75-150

24-26 квітня 2020р. IIBA організовує Ukrainian Business Analysis Conference 2020, де зберуться 500 учасників та 30+ топових спікерів із США, Європи та України. Це перша наймасштабніша в Україні міжнародна конференція присвячена бізнес-аналізу.

IIBA підготувала для вас три дні корисного контенту, надихаючих виступів та воркшопів від топових спікерів із США, Європи та України.

Перший день Workshop Day конференції UBA Conference 2020 почнеться з майстер-класів від провідних експертів галузі бізнес-аналізу. Заплановано 8 воркшопів, 4 паралельних потоки, які триватимуть 120 хв з максимальною кількістю учасників 40.
На завершення дня для учасників готуємо пивний тур, де зберуться власники БІЗНЕС квитків. Знайомитись за келихом пива, під хорошу музику і просто спілкуватися.
А для спікерів та учасників ПРЕМІУМ квитків пре-паті — місце для ділового спілкування та встановлення особистих зв’язків у неформальній обстановці, ну і просто знайомство з цікавими людьми.

Другий день Talks day — 5 паралельних потоків:
- Analysis & Design — про нові техніки дизайн-мислення та як застосовувати їх, щоб визначити інноваційні можливості бізнесу.
- Tomorrow’s Professional — про міжособистісні, лідерські та управлінські навички для вашого подальшого зростання.
- Product Management — зосередимось на визначенні ринкових проблем та методах їх вирішення.
- Expert Techniques — про аналіз існуючих технік, пов’язаних практик та їхніх практичних результатів.
- Ask Me Anything — Ви можете поставити будь-яке запитання, що має дотичність до знань чи досвіду спікера.

Під час яких учасники можуть спілкуватися, знайомитись, обмінюватись досвідом з фахівцями у сфері бізнес-аналізу. Для цього створено Business lounge zone — місце, де можна отримати індивідуальну консультацію від експертів та спеціальних гостей конференції UBA Conference 2020. Кожен спікер після своєї доповіді одразу відправляється у зону business lounge, де на протязі 30 хв буде відповідати на ваші питання.

На завершення дня учасників чекає офіційна вечірка — запальний фест, драйв, музика, танці, напої та смачні закуски. Не пропустіть найяскравішу вечірку UBA.

Третій день Study Tour — унікальна можливість попасти за лаштунки 3-ох міжнародних IT-компаній та перейняти досвід у лідерів ринку. Це не лише про корпоративну культуру, персонал, історію успіху, а й про засновників.

- 3 дні
- 30 топових спікерів
- 500 учасників
- 10 країн
- 5 потоків
- 8 воркшопів

Зареєструватись

 


Для рекрутеров и руководителей кадровых и рекрутинговых агентств существуют различные мероприятия, такие как HR конференции Украина 2016 и 2017, международные бизнес конференции, которые позволяют получить новые знания, ценную информацию относительно законодательных изменений, поделиться своим опытом с коллегами.

В этом разделе собраны самые свежие и актуальные мероприятия для руководителей, собственников бизнеса, HR-менеджеров, кадровых работников и менеджеров среднего звена.

Здесь вы найдете такие события как:

  • Украинский бизнес форум Киев или Украина
  • Бизнес конференция
  • HR форум 2016 и  2017
  • Всеукраинские кадровые сборы
  • Различные Бизнес премии
  • Встречи для рекрутеров и многие другие.