Путеводитель на рынке рекрутинговых услуг
Сервисы
Справочники
Сотрудничество
Подписка на рассылку


Еволюція мислення, лідерства, економіки і політики

Дата проведения:
02.12. - 09.12.
Место проведения:
Онлайн проведение
Организатор:

Тренеры:

ВУМ online


Пекар Валерій

Стоимость:
Место проведения:

бесплатно


https://vumonline.ua/course/integral-dynamics/n/


Целевая аудитория

Менеджери всіх рівнів, активні громадяни України

Цель мероприятия

Прослухавши курс, ви дізнаєтеся, як цінності та способи мислення людей рухають їхніми вчинками, чому люди часто не розуміють один одного, як ефективно керувати підлеглими.

Программа

Цей курс є популярним введенням в інтегральну динаміку — красиву й ефективну модель еволюції мислення, лідерства та управління, що описує розвиток психосоціальних систем різного масштабу: людина, компанія, народ, людство в цілому. Прослухавши курс, ви дізнаєтеся, як цінності та способи мислення людей рухають їхніми вчинками, чому люди часто не розуміють один одного, як ефективно керувати підлеглими. Ви усвідомите різноманітність парадигм мислення та стилів лідерства, а це є перший крок до розуміння своєї парадигми та притаманних їй обмежень, стимул до особистісного розвитку. Ви познайомитеся з низкою управлінських культур і навчитеся краще розуміти позицію колег, побачите можливості та шляхи вдосконалення себе і своєї команди. Разом з вами ми пройдемо історію людства і побачимо, як еволюція мислення взаємопов’язана з еволюцією економічних відносин, політичних систем, культур та релігій, національної ідентичності тощо. Насамкінець ми використаємо модель інтегральної динаміки, аби зрозуміти, що відбувається зі світом та з Україною, що означають епічні події, учасниками яких ми стали, і куди рухається світ. Курс ґрунтується на книзі автора «Різнобарвний менеджмент» та численних лекціях у Відкритому Університеті Майдану та провідних українських бізнес-школах.

Дополнительная информация

Це дистанційний онлайн курс. Навчатися можна в будь-який зручний час: https://vumonline.ua/course/integral-dynamics/

Контактная информация:

(050) 338-88-43

В этом разделе нашего портала представлены полезные вебинары, онлайн-курсы, семинары для рекрутеров, HR-менеджеров, руководителей кадровых и рекрутинговых агентств и тех, кому интересны такие темы как:

- подбор персонала

- материальная и нематериальная мотивация сотрудников

- обучение и развитие персонала

- кадровое делопроизводство

- психология для HR

- техники проведения интервью и многое другое.

Для авторов вебинаров и специализированных порталов предлагаем бесплатное размещение анонсов онлайн мероприятий.