Путеводитель на рынке рекрутинговых услуг
Сервисы
Справочники
Сотрудничество
Подписка на рассылку


ПРЕДЛОЖЕНИЯ АГЕНТСТВ И JOB-САЙТОВ
Golden Staff: Запрошуємо приєднатися до акції "Лист Діду Морозу"!
30.11.2018 00:00

Група компаній "Golden Staff" і ГО "Інтегрум" запрошують приєднатися до акції "Лист Діду Морозу".

Для того, щоб завітати в гості до вихованців Обласного дитячого будинку м. Біла Церква 26.12.18 та до дітей-сиріт, дітей СЖО, дітей з сімей АТО Дарницького р-ну м. Києва 21.12.18р., нам необхідна Ваша підтримка та допомога!

Кожна дитина написала листа Діду Морозу, в якому розповіла, у вигляді малюнку про свої бажання, про те, який подарунок вона хотіла б отримати на Новий Рік.

Серед бажань: іграшки, книжки, настільні ігри, пазли, деякі діти не можуть самостійно написати листа, тому за них це зробили вихователі. Всі дитячі листи розміщені на сайті ГО «Інтегрум» та на сторінці у «Facebook».

Усі небайдужі можуть стати для цих дітей Дідом Морозом та Снігуронькою.

Як це зробити?
- Придбати подарунки і передати їх співробітникам організації, які їх передадуть дітям в дитячі будинки. 
- Перерахувати кошти на розрахунковий рахунок ГО «Інтегрум» з приміткою Акція «Лист Діду Морозу» і наші співробітники придбають на них всі необхідні подарунки і передадуть в дитячі будинки.

За детальною інформацією звертатися до куратора Наталії (067) 405-32-91

Приєднуйтесь до акції добрих справ!

 

В этом разделе любое из рекрутинговых агентств может разместить пресс-релиз или новость о своей компании. Стоимость размещения: до 5000 знаков: 100 грн в неделю. Пожалуйста, присылайте пресс-релизы по адресу: manager@recruiting.net.ua