Путеводитель на рынке рекрутинговых услуг
Сервисы
Справочники
Сотрудничество
Подписка на рассылку


ПРЕДЛОЖЕНИЯ АГЕНТСТВ И JOB-САЙТОВ
Golden Staff : Рівень англійської мови: навіщо його знати та підтверджувати?
30.09.2019 10:46

Мова усього ділового світу – англійська, подобається це комусь чи ні. То ж у мріях про вищу посаду або краще місце роботи так чи інакше буде майоріти прапор іноземної країни. За статистикою, фахівці з рівнем мови Intermediate, тобто рівнем, що підходить для комунікації у фаховому середовищі, отримують середню європейську зарплату на теренах України. Звучить привабливо для тих, хто вірить в свої сили та знання. Проте для справжнього ривку в кар’єрі буде замало просто сказати на співбесіді «Я вільно володію англійською», особливо якщо по факту це «вільно» не більше, ніж «передвиборче гасло».

Ось тут ми і стикаємося з необхідністю підтвердити свій рівень документально. Знову ж таки сам собі грамоту не напишеш, а якщо поки що немає необхідності в сертифікаті знань, то можна вдатися до практики тестування в мовній школі. Міжнародний тест чи іспит, що визнавався б в Україні, а краще й у всьому світі, можна складати в сертифікаційних центрах. Хто вже шукав для себе прийнятний варіант тестування, певно був «приємно» вражений ціновою політикою. Але не кваптеся ставити на кар’єрному зростанні крапку. Сьогодні ми розповімо про види тестувань та екзаменів, кому які насправді підійдуть та що робити з результатами.

Почнемо з видів міжнародних тестувань та екзаменів: всім відомі

1. TOEFL (Test of English as a Foreign Language)

2. IELTS (International English Language Testing System)

3. Cambridge ESOL examinations

1. TOEFL – перший у списку тест, що визначає рівень володіння мовою, спрямований більше на американську англійську, тож визнається в 130 країнах світу, зокрема в США та Канаді, і краще підходить для еміграції. Вартість тестування близько 4 000 грн, за пізню реєстрацію та можливість пробного тестування доведеться сплатити ще більше, до 223$. Сам результат рідко визнається роботодавцем як вагомий для підвищення, а ще й сертифікат треба поновлювати кожні два роки.

2. Щодо IELTS, то тут напрямок суто до британської англійської. Перевіряються усі рівні володіння мовою, до граматики та лексики додаються аудіювання та бесіда з носієм мови. Коштує теж приблизно 4 000 грн, результат тестування доступний онлайн на 13-й день після складання. Результат не діє довічно – через 2 роки треба знову підтверджувати рівень знань. Визнається в більшості англомовних країн, проте не адаптований для працевлаштування. Існують деякі випадки вдалого працевлаштування за результатами міжнародних тестів, проте це скоріше виключення, ніж правило.

3. Cambridge ESOL examinations - вже є мовним екзаменом, яких насправді дев’ять підвидів (Key English Test, Preliminary English Test, First Certificate in English, Certificate of Advanced English,Certificate of Proficiency in English,Business English Certificate,Teaching Knowledge Test, International Legal English Certificate,International Certificate in Financial English). Його результат єдиний діє довічно, проте має ту саму вагому вартість в 4 000 грн. До того ж очікувати результатів доведеться до 90 днів. Єдиний міжнародний тест, що регламентовано визнається роботодавцями, але потребує більше 4 годин випробувань, які не завжди увінчуються успіхом. Цей тип тестування спрямований на те, щоб підтвердити той рівень, який вже є. А ось визначити таким чином свій мовний потенціал не вдасться.

Але що робити, коли людина й гадки не має, на якому рівні насправді володіє мовою? Вибирати тестування навмання – це коштуватиме занадто дорого. А як щодо невеличких тестів в інтернеті з заголовками на зразок «Дізнайтеся рівень своєї англійської за 10 питань»? Такі тестування ніколи не дають об’єктивної відповіді, оскільки такого підходу недостатньо для аналізу усіх навичок володіння мовою.Тести в мережі інтернет можуть бути просто недостовірними, та ще й скомпоновані з різних тестувань в одне. Та навіть якщо плейсмент-тест якісний, в такому випадку ніхто не оцінює, як ви говорите і як розумієте мову на слух: по ходу розбиратися – варіант не для слабаків. Починати з міжнародного тесту без попереднього моніторингу досить ризиковано, а зазвичай – затратно і нерезультативно. Якщо рівень не підтвердиться, рахуйте, що час та гроші витрачені даремно, адже перездати такий тест неможливо. Хіба що ви складаєте один з кембриджських іспитів, то тут можна спробувати отримати інший рівень.

Якщо вам здалося, що з усіма цими тестуваннями ви зайшли в глухий кут, то ось вихід – комплексне тестування від Центру вивчення іноземних мов Golden Staff Study. Переваги цього тестування наступні:

- повноцінний аналіз мовних навичок (лексика, граматика, говоріння та аудіювання – сприймання мови на слух);

- нижча вартість тестування у  порівнянні з іншими тестами аналогічної побудови;

- окрім збільшення можливостей вдалого працевлаштування з нашим сертифікатом, комплексне тестування стане першим кроком перед спробою складання вищевказаних міжнародних тестів та екзаменів (такий тип підготовки не є ризикованим та в деяких випадках навіть є достатнім для просування по роботі);

- ви можете вибрати зручний для вас час для складання іспиту без бронювання місця за кілька місяців, всю процедуру можна пройти онлайн;

- результати тестування поглиблено аналізуються, тож ви маєте змогу виявити прогалини у знаннях і підтягнути слабкі сторони.

- кожен, хто складав тест, отримує рекомендації від кваліфікованого викладача щодо поліпшення мовного рівня й подальшого розвитку навичок англійської мови.

Такий тип тесту пропонує Golden Staff Study. Разом з нами ви можете визначити свій рівень англійської  без запису за пів року та сплати астрономічних сум. В діловому світі час та можливості – найцінніша валюта. Тож не прогавте реальний шанс дійсно рости професійно. Ми живемо у вік інформації, коли, маючи знання і навички, можна досягти бажаних вершин. Роби свою роботу професійно, май змогу довести, чого ти вартий, – і вже нічого не буде йти «само собою». Можливо, саме зараз настав час взяти своє майбутнє у власні руки? Адже, як казав Бернард Шоу, «люди, що досягають успіху в світі, - це ті люди, які встають і шукають потрібний їм випадок». Чи тест :)

 

В этом разделе любое из рекрутинговых агентств может разместить пресс-релиз или новость о своей компании. Стоимость размещения: до 5000 знаков: 100 грн в неделю. Пожалуйста, присылайте пресс-релизы по адресу: manager@recruiting.net.ua